Zapytaj o terminy badania wzroku!

Pomożemy Ci dobrać odpowiednie soczewki kontaktowe

Zapisz się na dobór soczewek u specjalisty

Zapisz się na wstępne badanie i wybierz soczewki

Badania oczu

Więcej wskazówek

Płatności

Wizyty prywatne

Dobór soczewek

Kontakt ze specjalistom

Jeśli od dawna chciałeś już zapisać się na profesjonalny dobór soczewek okularowych, czy kontaktowych to koniecznie napisz do nas!

Ortokorekcja jest oryginalna, bo działającą podczas snu, metodą korekcji krótkowzroczności oraz astygmatyzmu i najbardziej docenianą metodą zapobiegania powiększaniu się krótkowzroczności.

Podczas doboru soczewek okulista zadba o dobranie najlepszego typu dla Twoich preferencji i stylu życia, także przy bardzo wysokich wadach wzroku.

Soczewki miękkie są najpopularniejsze ze względu na swoją dostępność Poznaj rodzaje soczewek kontaktowych »

Soczewki kontaktowe są coraz bardziej popularne wśród ludzi, stały się one ogromnym ułatwieniem w życiu dla osób z wadami wzroku, które nie lubią lub nie chcą nosić okularów, a także dla osób które nie kwalifikują się do chirurgicznych i laserowych metod usuwania wad wzroku.

Ortosoczewki - inaczej soczewki ortokeratologiczne, orthosoczewki lub Orto-K to twarde soczewki kontaktowe stosowane na noc.

Ortosoczewki świetnie sprawdzają się u krótkowidzów z mocami do około -4 dioptrii, a także przy astygmatyzmach do 2 dioptrii. Można je stosować też jeśli obydwie wady współistnieją.